Istniejemy od 1986 roku. Posiadamy jacht motorowy, na którym organizujemy wyprawy na dorsza, rejsy wycieczkowe i rekreacyjne. Uczestnicy rejsu mogą również obserwować z morza Gdynię, Hel, Gdańsk, Sopot, a także statki wpływające i wypływające z portu Gdynia, Hel, Gdańsk.

Wypływamy z portu we Władysławowie.

Na rejsy zapraszamy osoby indywidualne oraz zorganizowane grupy wycieczkowe, możesz spędzić miło czas z przyjaciółmi i z rodziną. Podczas resju zapewniamy każdemu uczestnikowi profesjonalny sprzęt do wędkowania, fachową pomoc i opiekę, zapewniamy również ciepły posiłek na statku, napoje i gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

Czas trwania rejsu zwykle wynosi 10 godzin, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia czasu trwania rejsu oraz można przedłużyc ten czas o kolejne dni wraz z noclegiem.

Nocleg zapewniamy w miejscowości Mechelinki znajdującej się 10 km od Gdyni. Jest to nasza baza noclegowa, położona nad samym morzem. Oferujemy całoroczne pokoje gościnne wraz z punktem gastronomicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu pokoi gościnnych, gwarantujemy wspaniały wypoczynek nad samym morzem!

 


Telefon do rezerwacji: 692929063
Uwagi opinie: 660507840